Antti Niemi

Kontaktuppgifter

Kontakta oss, vi besvarar gärna dina frågor!

Ta kontakt

Kontaktuppgifter

EnerKey Helpdesk
vardagar kl. 8-16
dagen före högtidsdagar kl. 8-15
+358 20 799 2101
helpdesk@enerkey.com

E-post
fornamn.efternamn(at)enerkey.com

Kontor

Finland, Jyväskylä
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä

Finland, Helsingfors
Kyllikkiporten 2
00240 Helsingfors

Faktureringsuppgifter

EnerKey Enegia Solutions Oy
Lutakonaukio 7
40100 JYVÄSKYLÄ
E-faktureringsadress: 003728406491
Operatör: Maventa
organisationsnummer 2840649-1

Enegia Group Oy
Lutakonaukio 7
40100 JYVÄSKYLÄ
E-faktureringsadress: 003726282296
Operatör: Maventa
organisationsnummer 2628229-6

I e-fakturor har vår operatör förmedlingsadressen 003721291126 (Maventa). Om du använder en bank som e-fakturans förmedlare, använd i stället DABAFIHH som förmedlarkod. Närmare information om sändande av e-faktura fås vid behov från adressen vbfi@visma.com

EnerKeys ledning

Ilari Anttila

Ilari Anttila CEO, EnerKey Enegia Solutions Oy & Enegia Group Oy ilari.anttila@enerkey.com +358 40 526 3133

Jaakko Huhta Vice President, Sales, Accounts and Business Development jaakko.huhta@enerkey.com +358 400 292 257

Satu Huuhtanen EnerKey

Satu Huuhtanen Vice President, Services satu.huuhtanen@enerkey.com +358 40 555 9641

Suvi Meriläinen Financial Manager suvi.merilainen@enerkey.com +358 50 354 0056

Iiro Kuntsi Chief Digital Officer, Marketing and Communications iiro.kuntsi@enerkey.com +358 40 657 8359

Eija Kestilä Software Development Director eija.kestila@enerkey.com +358 50 384 3770

Försäljning

Terhi Harjulehto Director, Account Management terhi.harjulehto@enerkey.com +358 40 708 9011

Roope Varkka Director, Sales roope.varkka@enerkey.com +358 40 776 6718

Juha Liikanen Account Director juha.liikanen@enerkey.com +358 40 771 7908

Kati Mauno EnerKey

Kati Mauno Account Manager kati.mauno@enerkey.com +358 40 162 7159

Jussi Kaasalainen Key Account Manager jussi.kaasalainen@enerkey.com +358 45 672 3313

Anna-Mari Pirttinen Key Account Manager anna-mari.pirttinen@enerkey.com +358 40 838 1385

Otto Kohvakka Account Manager otto.kohvakka@enerkey.com +358 40 529 3204

Taimi Rovanen Key Account Manager taimi.rovanen@enerkey.com +358 40 035 5897

Eerik Soininen Technical Account Manager eerik.soininen@enerkey.com +358 40 631 1459

Media

Förfrågningar från media och begäran om material ombeds sändas per e-post till: iiro.kuntsi@enerkey.com

Hur kan du spara din energi?

Ta kontakt med en av våra energiexperter

Läs mer om våra stödtjänster:

Video Blog