Antti Niemi

Yritys

Yhteystiedot

Ota yhteyttä, vastaamme kysymyksiisi mielellämme!

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

EnerKey Helpdesk
arkisin klo 8-16
juhlapyhien aattona klo 8-15
+358 20 799 2101
helpdesk@enegia.com

Sähköpostit
etunimi.sukunimi(at)enegia.com

Toimipisteet

Suomi, Jyväskylä
Ohjelmakaari 10
40500 Jyväskylä

Suomi, Helsinki
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki

Laskutustiedot

EnerKey Enegia Solutions Oy
Ohjelmakaari 10
40500 JYVÄSKYLÄ
Verkkolaskuosoite: 003728406491
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2840649-1

Enegia Group Oy
Ohjelmakaari 10
40500 Jyväskylä
Verkkolaskuosoite: 003726282296
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2628229-6

Verkkolaskuilla operaattorimme välittäjätunnus on 003721291126 (Maventa). Mikäli käytät pankkia verkkolaskun välittäjänä, tulee välittäjätunnus olla edellä mainitun sijaan DABAFIHH. Lisätietoja verkkolaskun lähettämisestä saatte tarvittaessa osoitteesta vbfi@visma.com

EnerKeyn johto

Ilari Anttila

Ilari Anttila CEO, Enegia Energy Management Services Oy ilari.anttila@enegia.com +358 40 526 3133

Terhi Harjulehto Director, Account Management terhi.harjulehto@enegia.com +358 40 708 9011

Katri Honkonen Vice President, ICT and Digitalisation katri.honkonen@enegia.com +358 50 384 3772

Niko Mähönen Vice President, Finance niko.mahonen@enegia.com +358 40 587 3870

Myynti

Juha Liikanen Account Director juha.liikanen@enegia.com +358 40 771 7908

Roope Varkka Sales Director roope.varkka@enegia.com +358 40 776 6718

Kirsi Sivonen Key Account Manager kirsi.sivonen@enegia.com +358 50 538 6313

Jussi Kaasalainen Key Account Manager jussi.kaasalainen@enegia.com +358 45 672 3313

Anna-Mari Pirttinen Key Account Manager anna-mari.pirttinen@enegia.com +358 40 838 1385

Otto Kohvakka Account Manager otto.kohvakka@enegia.com +358 40 529 3204

Taimi Rovanen Key Account Manager taimi.rovanen@enegia.com +358 40 035 5897

Eerik Soininen Technical Account Manager eerik.soininen@enegia.com +358 40 631 1459

Media

Pyydämme osoittamaan median yhteydenotot ja aineistopyynnöt sähköpostitse osoitteeseen: iiro.kuntsi@enegia.com

Millä työkaluilla sinä voit
säästää energiaasi?

Ota yhteyttä asiantuntijaamme

Tutustu muihin materiaaleihin:

Ohjevideot Blogi Oppaat