Antti Niemi

Yritys

Yhteystiedot

Ota yhteyttä, vastaamme kysymyksiisi mielellämme!

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

EnerKey Helpdesk
arkisin klo 8-16
juhlapyhien aattona klo 8-15
+358 20 799 2101
helpdesk@enerkey.com

Sähköpostit
etunimi.sukunimi(at)enerkey.com

Toimipisteet

Suomi, Jyväskylä
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä

Suomi, Helsinki
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki

Laskutustiedot

EnerKey Enegia Solutions Oy
Lutakonaukio 7
40100 JYVÄSKYLÄ
Verkkolaskuosoite: 003728406491
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2840649-1

Enegia Group Oy
Lutakonaukio 7
40100 JYVÄSKYLÄ
Verkkolaskuosoite: 003726282296
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2628229-6

Verkkolaskuilla operaattorimme välittäjätunnus on 003721291126 (Maventa). Mikäli käytät pankkia verkkolaskun välittäjänä, tulee välittäjätunnus olla edellä mainitun sijaan DABAFIHH. Lisätietoja verkkolaskun lähettämisestä saatte tarvittaessa osoitteesta vbfi@visma.com

EnerKeyn johto

Ilari Anttila

Ilari Anttila CEO, EnerKey Enegia Solutions Oy & Enegia Group Oy ilari.anttila@enerkey.com +358 40 526 3133

Jaakko Huhta Vice President, Sales, Accounts and Business Development jaakko.huhta@enerkey.com +358 400 292 257

Katri Honkonen Chief Operating Officer katri.honkonen@enerkey.com +358 50 384 3772

Suvi Meriläinen Financial Manager suvi.merilainen@enerkey.com +358 50 354 0056

Iiro Kuntsi Chief Digital Officer, Marketing and Communications iiro.kuntsi@enerkey.com +358 40 657 8359

Eija Kestilä Software Development Director eija.kestila@enerkey.com +358 50 384 3770

Myynti

Terhi Harjulehto Director, Account Management terhi.harjulehto@enerkey.com +358 40 708 9011

Roope Varkka Director, Sales roope.varkka@enerkey.com +358 40 776 6718

Juha Liikanen Account Director juha.liikanen@enerkey.com +358 40 771 7908

Kirsi Sivonen Key Account Manager kirsi.sivonen@enerkey.com +358 50 538 6313

Jussi Kaasalainen Key Account Manager jussi.kaasalainen@enerkey.com +358 45 672 3313

Anna-Mari Pirttinen Key Account Manager anna-mari.pirttinen@enerkey.com +358 40 838 1385

Otto Kohvakka Account Manager otto.kohvakka@enerkey.com +358 40 529 3204

Taimi Rovanen Key Account Manager taimi.rovanen@enerkey.com +358 40 035 5897

Eerik Soininen Technical Account Manager eerik.soininen@enerkey.com +358 40 631 1459

Media

Pyydämme osoittamaan median yhteydenotot ja aineistopyynnöt sähköpostitse osoitteeseen: iiro.kuntsi@enerkey.com

Millä työkaluilla sinä voit
säästää energiaasi?

Ota yhteyttä asiantuntijaamme

Tutustu muihin materiaaleihin:

Ohjevideot Blogi Oppaat