Yhteystiedot

Yhdessä rakennamme kestävää tulevaisuutta

Yhteystiedot

EG EnerKey Support
arkisin klo 9-15
+358 20 799 2101
support@enerkey.com

Sähköpostit
etunimi.sukunimi(at)enerkey.com

Media & Markkinointi
Pyydämme osoittamaan median yhteydenotot, aineistopyynnöt ja markkinointiyhteistyöehdotukset sähköpostitse osoitteeseen: iiro.kuntsi@enerkey.com

Lue EG EnerKeyn tietosuojaseloste tästä.

Toimipisteet

Suomi, Jyväskylä
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä

Suomi, Helsinki
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki

Ruotsi, Örnsköldsvik
Sjögatan  1B
891 60  Örnsköldsvik

Laskutustiedot

EnerKey Oy
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä
Verkkolaskuosoite: 003728406491
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2840649-1

EnerKey Group Oy
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki
Verkkolaskuosoite: 003726282296
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2628229-6

 

Verkkolaskuilla operaattorimme välittäjätunnus on 003721291126 (Maventa). Mikäli käytät pankkia verkkolaskun välittäjänä, tulee välittäjätunnus olla edellä mainitun sijaan DABAFIHH. Lisätietoja verkkolaskun lähettämisestä saatte tarvittaessa osoitteesta vbfi@visma.com

EnerKeyn johto

Jaakko Huhta

Jaakko Huhta Vice President, Sales and Business Development jaakko.huhta@enerkey.com +358 400 292 257

Satu Huuhtanen EnerKey

Satu Huuhtanen Vice President, Services satu.huuhtanen@enerkey.com +358 40 555 9641

Suvi Meriläinen

Suvi Meriläinen Financial Manager suvi.merilainen@enerkey.com +358 50 354 0056

Iiro Kuntsi Chief Digital Officer, Marketing and Communications iiro.kuntsi@enerkey.com +358 40 657 8359

Eija Kestilä

Eija Kestilä Software Development Director eija.kestila@enerkey.com +358 50 384 3770

Martti Kontula EnerKey CTO

Martti Kontula Chief Technology Officer martti.kontula@enerkey.com +358 44 016 0579

Myynti

Andreas Berglund International Channel Sales Director andreas.berglund@enerkey.com +46 70 625 7703

Sjolund Peter

Peter Sjölund International Channel Sales Director peter.sjolund@enerkey.com +46 70 883 5550

Terhi Harjulehto Director, Customer Leadership terhi.harjulehto@enerkey.com +358 40 708 9011

Juha Liikanen Account Director juha.liikanen@enerkey.com +358 40 771 7908

Roope Varkka Director, Sales roope.varkka@enerkey.com +358 40 776 6718

Jussi Kaasalainen Key Account Manager jussi.kaasalainen@enerkey.com +358 45 672 3313

Oili Kulmala Customer Growth Manager oili.kulmala@enerkey.com +358 40 539 0740

Kati Mauno EnerKey

Kati Mauno Account Manager kati.mauno@enerkey.com +358 40 162 7159

Anna-Mari Pirttinen

Anna-Mari Pirttinen Key Account Manager anna-mari.pirttinen@enerkey.com +358 40 838 1385

Otto Kohvakka

Otto Kohvakka Account Manager otto.kohvakka@enerkey.com +358 40 529 3204

Taimi Rovanen EnerKey

Taimi Rovanen Key Account Manager taimi.rovanen@enerkey.com +358 40 035 5897

Onnistuminen tarkoittaa sitä, että olet tehnyt parhaasi yhteisen ympäristömme eteen.

 

Voisimmeko tehdä vielä jotain enemmän?

 

Aloitetaan yhdessä, tänään

Blogi

EG Ines vertailuanalyysi selvittää kiinteistöjesi energiankäytön suhteessa vastaaviin kiinteistöihin

Lue lisää

Webinaari

EG Ines vertailuanalyysi

Lue lisää

Uutiset

EnerKey on nyt EG EnerKey

Lue lisää

Blogi

Lämmitysenergian normitukseen uusi menetelmä

Lue lisää

Blogi

Leva i Lysekil ja Lysekilin kunta yhteiseen vastuullisuusprojektiin EnerKeyn kanssa

Lue lisää

Uutiset

Jämtkraft pilotoi EnerKeyn digitaalisia vastuullisuuden ja energianhallinnan palveluja yritysasiakkailleen

Lue lisää

Webinaari

Vesitehokkuutta ja vastuullisuutta Smartvattenin ja EnerKeyn yhteistyöllä

Lue lisää

EnerKey SaaS - City of Hyvinkaa

Uutiset

Hyvinkään kaupungin tavoitteena on säästää 7,5% energiaa vuoteen 2025 mennessä

Lue lisää

Blogi

Pilvipalvelulle API on elinehto

Lue lisää

Blogi

Hiilineutraalisuus on elinehtomme

Lue lisää

Blogi

EnerKeyn Tuotepäällikön Blogisarja: EnerKey API ja uusi Push-toiminto

Lue lisää

Webinaari

EnerKey API ja uusi Push-toiminto

Lue lisää

Uutiset

EnerKey saa uuden omistajan vauhdittamaan kansainvälistä kasvua

Lue lisää

Uutiset

EnerKey ja norjalainen Lyse solmivat kumppanuussopimuksen – digitaalisia vastuullisuuden ja energianhallinnan palveluja Lysen yritysasiakkaille ja julkisen sektorin tarpeisiin

Lue lisää

Webinaari

EnerKeyn työkalut Oulun Energian yritysasiakkaille

Lue lisää