Yhteystiedot

Yhdessä rakennamme kestävää tulevaisuutta

Yhteystiedot

EnerKey Support
arkisin klo 9-15
+358 20 799 2101
support@enerkey.com

Sähköpostit
etunimi.sukunimi(at)enerkey.com

Media & Markkinointi
Pyydämme osoittamaan median yhteydenotot, aineistopyynnöt ja markkinointiyhteistyöehdotukset sähköpostitse osoitteeseen: iiro.kuntsi@enerkey.com

Lue EnerKeyn asiakasrekisteriseloste tästä.

Toimipisteet

Suomi, Jyväskylä
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä

Suomi, Helsinki
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki

Laskutustiedot

EnerKey Oy
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä
Verkkolaskuosoite: 003728406491
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2840649-1

EnerKey Group Oy
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki
Verkkolaskuosoite: 003726282296
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2628229-6

 

Verkkolaskuilla operaattorimme välittäjätunnus on 003721291126 (Maventa). Mikäli käytät pankkia verkkolaskun välittäjänä, tulee välittäjätunnus olla edellä mainitun sijaan DABAFIHH. Lisätietoja verkkolaskun lähettämisestä saatte tarvittaessa osoitteesta vbfi@visma.com

EnerKeyn johto

Ilari Anttila

Ilari Anttila CEO, EnerKey Oy & EnerKey Group Oy ilari.anttila@enerkey.com +358 40 526 3133

Jaakko Huhta

Jaakko Huhta Vice President, Sales and Business Development jaakko.huhta@enerkey.com +358 400 292 257

Satu Huuhtanen EnerKey

Satu Huuhtanen Vice President, Services satu.huuhtanen@enerkey.com +358 40 555 9641

Suvi Meriläinen

Suvi Meriläinen Financial Manager suvi.merilainen@enerkey.com +358 50 354 0056

Iiro Kuntsi Chief Digital Officer, Marketing and Communications iiro.kuntsi@enerkey.com +358 40 657 8359

Eija Kestilä

Eija Kestilä Software Development Director eija.kestila@enerkey.com +358 50 384 3770

Martti Kontula EnerKey CTO

Martti Kontula Chief Technology Officer martti.kontula@enerkey.com +358 44 016 0579

Myynti

Sjolund Peter

Peter Sjölund International Channel Sales Director peter.sjolund@enerkey.com +46 70 883 5550

Terhi Harjulehto Director, Customer Leadership terhi.harjulehto@enerkey.com +358 40 708 9011

Roope Varkka Director, Sales roope.varkka@enerkey.com +358 40 776 6718

Juha Liikanen Account Director juha.liikanen@enerkey.com +358 40 771 7908

Kati Mauno EnerKey

Kati Mauno Account Manager kati.mauno@enerkey.com +358 40 162 7159

Jussi Kaasalainen Key Account Manager jussi.kaasalainen@enerkey.com +358 45 672 3313

Anna-Mari Pirttinen

Anna-Mari Pirttinen Key Account Manager anna-mari.pirttinen@enerkey.com +358 40 838 1385

Otto Kohvakka

Otto Kohvakka Account Manager otto.kohvakka@enerkey.com +358 40 529 3204

Taimi Rovanen EnerKey

Taimi Rovanen Key Account Manager taimi.rovanen@enerkey.com +358 40 035 5897

Eerik Soininen Technical Account Manager eerik.soininen@enerkey.com +358 40 631 1459

Onnistuminen tarkoittaa sitä, että olet tehnyt parhaasi yhteisen ympäristömme eteen.

 

Voisimmeko tehdä vielä jotain enemmän?

 

Aloitetaan yhdessä, tänään

Blogi

Innostaako energia-alaa innovaatio?

Lue lisää

EnerKey Ines

Blogi

Ines Heating – Mitä lämmitysenergia tunnustaa?

Lue lisää

Blogi

Vähähiilinen blogisarja: Sähkön käyttäjästä vihreän sähkön tuottajaksi

Lue lisää

Uutiset

Haemme ohjelmistokehitystiimiimme ohjelmistokehittäjiä

Lue lisää

Uutiset

Ahvenanmaan maakuntahallitus ottaa käyttöön kattavan seurantajärjestelmän siirtymiseksi vihreän energian käyttöön

Lue lisää

Blogi

Suomalaiset brändit Euroopan suurimmassa vastuullisuustutkimuksessa

Lue lisää

Blogi

Sitoutumisemme hiilineutraaliin tulevaisuuteen

Lue lisää

Webinaari

Loiste ja Powered by EnerKey

Lue lisää

Webinaari

EnerKey Forum LIVE 2020

Lue lisää

Blogi

Vähähiilinen blogisarja: Vastuullisuusjohtamisesta menestyksen avaintekijä

Lue lisää

Blogi

Jatkuvaa Kehitystä Lokakuussa: EnerKeyn Tuotepäällikön Blogisarja

Lue lisää

Webinaari

EnerKey-tuplavartti: Ines – Intelligence for Energy and Sustainability Management

Lue lisää

Blogi

Vähähiilinen blogisarja: Kannattavaa kasvua vastuullisuudella

Lue lisää

Blogi

Kestävä kehitys osana modernia liiketoimintaa

Lue lisää

Uutiset

Loiste etsii yrityksiä pilotoimaan Enerkeyn vastuullista energianhallinnan kokonaisuutta

Lue lisää