Yhteystiedot

Yhdessä rakennamme kestävää tulevaisuutta

Yhteystiedot

EG EnerKey Support
arkisin klo 9-15
+358 20 799 2101
support@enerkey.com

Sähköpostit
etunimi.sukunimi(at)enerkey.com

Lue EG EnerKeyn tietosuojaseloste tästä.

Toimipisteet

Suomi, Jyväskylä
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä

Suomi, Helsinki
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki

Laskutustiedot

EnerKey Oy
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä
Verkkolaskuosoite: 003728406491
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2840649-1

EnerKey Group Oy
Kyllikinportti 2
00240 Helsinki
Verkkolaskuosoite: 003726282296
Operaattori: Maventa
y-tunnus 2628229-6

 

Verkkolaskuilla operaattorimme välittäjätunnus on 003721291126 (Maventa). Mikäli käytät pankkia verkkolaskun välittäjänä, tulee välittäjätunnus olla edellä mainitun sijaan DABAFIHH. Lisätietoja verkkolaskun lähettämisestä saatte tarvittaessa osoitteesta vbfi@visma.com

EnerKeyn johto

Jaakko Huhta

Jaakko Huhta Vice President, Sales and Business Development jaakko.huhta@enerkey.com +358 400 292 257

Satu Huuhtanen EnerKey

Satu Huuhtanen Vice President, Operations satu.huuhtanen@enerkey.com +358 40 555 9641

Suvi Meriläinen

Suvi Meriläinen Financial Manager suvi.merilainen@enerkey.com +358 50 354 0056

Eija Kestilä

Eija Kestilä Software Development Director eija.kestila@enerkey.com +358 50 384 3770

Myynti

Terhi Harjulehto Director, Customer Leadership terhi.harjulehto@enerkey.com +358 40 708 9011

Juha Liikanen Account Director juha.liikanen@enerkey.com +358 40 771 7908

Roope Varkka Director, Sales roope.varkka@enerkey.com +358 40 776 6718

Jussi Kaasalainen Key Account Manager jussi.kaasalainen@enerkey.com +358 45 672 3313

Oili Kulmala Customer Growth Manager oili.kulmala@enerkey.com +358 40 539 0740

Kati Mauno EnerKey

Kati Mauno Account Manager kati.mauno@enerkey.com +358 40 162 7159

Anna-Mari Pirttinen

Anna-Mari Pirttinen Key Account Manager anna-mari.pirttinen@enerkey.com +358 40 838 1385

Otto Kohvakka

Otto Kohvakka Account Manager otto.kohvakka@enerkey.com +358 40 529 3204

Taimi Rovanen EnerKey

Taimi Rovanen Key Account Manager taimi.rovanen@enerkey.com +358 40 035 5897

Onnistuminen tarkoittaa sitä, että olet tehnyt parhaasi yhteisen ympäristömme eteen.

 

Voisimmeko tehdä vielä jotain enemmän?

 

Aloitetaan yhdessä, tänään

Uutiset

EG EnerKey ja AFS Energy yhteistyöhön – yrityksille ja julkisen sektorin organisaatioille työkaluja hiilineutraaliuden saavuttamiseksi

Lue lisää

Webinaari

Hiilineutraalisuustavoitteiden saavuttaminen päästökompensaatioiden avulla – AFS Energy and EG EnerKey yhteistyöhön

Lue lisää

Blogi

Sähkön kysyntäjoustoratkaisu saataville EG EnerKeyn asiakkaille yhteistyössä Fuseboxin kanssa

Lue lisää

Webinaari

Uusia säästöjä sähkön kysyntäjouston avulla – EG EnerKey ja Fusebox yhteistyöhön

Lue lisää

Blogi

Turku Energia tuo asiakkailleen työkalun vastuullisuustavoitteiden saavuttamiseen

Lue lisää

Webinaari

EG EnerKey Forum LIVE 2021

Lue lisää

Blogi

EG Ines vertailuanalyysi selvittää kiinteistöjesi energiankäytön suhteessa vastaaviin kiinteistöihin

Lue lisää

Webinaari

EG Ines vertailuanalyysi

Lue lisää

Uutiset

EnerKey on nyt EG EnerKey

Lue lisää

Blogi

Lämmitysenergian normitukseen uusi menetelmä

Lue lisää

Blogi

Leva i Lysekil ja Lysekilin kunta yhteiseen vastuullisuusprojektiin EnerKeyn kanssa

Lue lisää

Uutiset

Jämtkraft pilotoi EnerKeyn digitaalisia vastuullisuuden ja energianhallinnan palveluja yritysasiakkailleen

Lue lisää

Webinaari

Vesitehokkuutta ja vastuullisuutta Smartvattenin ja EnerKeyn yhteistyöllä

Lue lisää

EnerKey SaaS - City of Hyvinkaa

Uutiset

Hyvinkään kaupungin tavoitteena on säästää 7,5% energiaa vuoteen 2025 mennessä

Lue lisää

Blogi

Pilvipalvelulle API on elinehto

Lue lisää